فروش پروژه ای بسیار زیبای بلو لیک (BLUE LAKE) در موقعیتی بی نظیر مشرف به دریاچه کوچک چکمجه استانبول در حال انجام است . بلو لیک با داشتن بالکن ها و مناظر زیبای رو به دریا و دریاچه و قرار گیری در غرب استانبول ، در ۸ کیلومتری فرودگاه آتاتورک ، انتخابی عالی برای زندگی و سرمایه گذاری با ضریب سود بالا در شهر است . این سازه با نزدیکی به خطوط حمل و نقل عمومی شهر ( متروبوس و متروی در حال تاسیس ) و یکی از اتوبان های اصلی استانبول ارزش خود را بالا برده است .
بلو لیک دارای واحدهای سوئیت ۶۰ تا ۶۳ متری ، واحدهای یک خوابه ۸۲ تا ۹۲ متری ، واحدهای دو خوابه ۱۳۲ تا ۲۶۸ متری ، واحدهای سه خوابه ۱۸۵ تا ۲۲۴ متری ، واحدهای چهار خوابه دوبلکس ۲۵۲ متری ، متشکل از ۱۰ بلوک و ۷۸۸ واحد مسکونی و ۲۲ واحد تجاری است . امکاناتی همچون استخرهای روباز در محوطه و پشت بام بلوک ها، سالن فیتنس، زمین های بسکتبال و تنیس ، استخر سرپوشیده ، سالن ماساژ ، یوگا ، سونا و حمام ترکی ، پارکینگ ، سیستم شارژ اتومبیلهای برقی و البته طراحی و معماری بسیار زیبای سازه به ویژگی های دیگر آن اضافه می شود .
.

استانبول, Kadıköy, استانبول محله Kusukcekmece
مشخصات
  • شماره تماس:
  • آدرس ملک:استانبول, Kadıköy, استانبول محله Kusukcekmece
مشاوره رایگان نشان کردن آگهی

با سلام و خسته نباشید!

مشاوره و پاسخگویی به سوالات هموطنان عزیز در زمینه های تورهای گردشگری، اقامتی، مهاجرتی، سرمایه گذاری (خرید ملک و کسب و کار) و تحصیلی

Avatar
کارشناس فروش تور تورچیان

Avatar
مشاور سرمایه گذاری علی همت زاده

Avatar
مشاور مهاجرتی مهدی محمد زاده